Останні відгуки
- Комунальна 5-та міська клінічна лікарня025Не сподобалось: Жахлива лікарня , хворих змушують чекати в чергах по 2-4 години , за кожен крок вимагають гроші ,...майже 3 роки тому
- Компанія "Квітка. Майстерня будинків"00Не сподобалось: Забудовник видаляє негативні коментарі у Фейсбуці та просто блокує користувачів. Може це кра...майже 3 роки тому
- Будівельна компанія "Буд Електро Монтаж"00Ні в якому випадку не зв'язуйтесь з цим забудовником!!! Постійно брешуть, нереально довго затягують здачу буди...майже 3 роки тому
- Храм Пресвятої Богородиці Володарки України01Сподобалось:Церква знаходиться біля нашого будинку. Має чудовий хор. Під час богослужінь душевна атмосфера.Т...майже 3 роки тому
- Комунальна 5-та міська клінічна лікарня05Хочу попередити усіх,якщо ви хочете жити не лікуйтеся в горон н.ю.Не вихована,нервова людина,а не професіонал....майже 3 роки тому
- Osama sushi01Сподобалось: Нічого, абсолютно ніякі суші, а ціна ніби за продукт. Не сподобалось:Все можливе, все що взагалі ...майже 3 роки тому
- BL.electronics07Найгірший сервіс .. по телефону поки техніка не у них , щебечуть що все є і супер електронщики і супер майстри ...майже 3 роки тому
- ТзОВ "Телком"00Дуже не сподобалося користуватися їхньою оптикою і причина не одна, не стабільне з'єднання і пінг інтернету, ...майже 3 роки тому
- Магазин "М'ясна імперія"06Не сподобалось: Сьогодні заходила в магазин на Пасічній, продавець молода жінка, не привітна ,розмовляє по т...майже 3 роки тому
- Гастропаб "Зелений змій"00Сподобалось Смачно, стильно, з усмішкою та приємними цінами. Однозначно рекомендую відвідати, скуштувати зеленого пива чи міцненького абсенту!!!майже 3 роки тому
- Чіліс00Сподобалось:Досить широкий асортимент товарів з Європи. Є соус болоньєзе і десерт тірамісу 😋 з напівфабрик...майже 3 роки тому
- Кебабчик04Найсмачніший кебаб у Львові😋 Ну і звісно привітний та веселий персонал😍 10/10👍майже 3 роки тому
- Центр продажу квитків01Не сподобалось:Не сподобалось Загальне враження:Враження жахливеЖодної відповідальності за придбані квитк...майже 3 роки тому
- Кебабчик03Дуже сподобалось , дуже смачно та приємна атмосфера, 10 із 10 😍 Смачніше ще не пробуваламайже 3 роки тому
- Clean Clin02Рекомендую вам ! лише позитивні враження робота зроблена на професійному рівні за приємною ціноюмайже 3 роки тому
- Kava Kanman00Сподобався сервіс по ремонту. Добре що і каву можна купити. І зацікавило оренда кавомашини в магазин. Рекомендую хто шукає партнерство, гарний варіант.майже 3 роки тому